SZKOLENIA

Przedstawiamy ofertę Kama Catering, idealną dla szkoleń firmowych. Zdrowe i smaczne wyżywienia podczas intensywnych spotkań z pracownikami to jeden z najważniejszych aspektów. Warto postawić na dostawcę cateringu na szkolenia w Szczecinie, który zna się na rzeczy. Dlatego też przygotowaliśmy szeroki wybór potraw, które zaspokoją różnorodne gusta oraz potrzeby. A jeśli potrzebujesz wytchnienia, zapraszamy na pełne doznań przerwy kawowe w Szczecinie.

Menu dostosowujemy do wymagań klienta oraz pory organizowanego spotkania. W ofercie mamy zarówno pożywne obiady, jak i inne, smaczne i zdrowe posiłki. Oferujemy świeże owoce, jogurty, pieczywo pełnoziarniste, jajka na miękko, a także różnorodne płatki śniadaniowe, zapewniające energię na cały dzień. W trakcie przerw międzyszkoleniowych zapewniamy przekąski, takie jak hummus z warzywami, orzechy, suszone owoce, a także mini-kanapki z chrupiącym mięsem.

Obiady w ramach cateringu na szkolenia w Szczecinie są przygotowywane z najświeższych składników i odzwierciedlają różnorodność kuchni świata. Od lekkich sałatek, przez sycące dania z ryb i mięsa, po wegetariańskie specjały – mamy coś dla każdego. Nic nie poprawia nastroju jak pyszny deser. Oferujemy także szeroki wybór słodkości, od lekkich owocowych sałatek, przez wykwintne tarty, po klasyczne ciasta i ciasteczka.

Jesteśmy otwarci na specjalne wymagania dietetyczne oraz preferencje żywieniowe. Zawsze dbamy o to, aby każdy uczestnik szkolenia mógł cieszyć się posiłkami, które lubi. Nasz doświadczony zespół przygotowujący catering na szkolenia w Szczecinie zadba o to, aby każdy posiłek był świeży, smaczny i serwowany profesjonalnie.