CATERING NA IMPREZY

Planujesz wyjątkowe urodziny, jubileusz lub rocznicę? Nie chcesz tracić czasu i energii na przygotowanie posiłków lub nie masz do tego talentu? Pozwól nam uczcić ten wyjątkowy dzień smacznymi daniami i miłą obsługą. Specjalizujemy się w dostarczaniu cateringu na imprezy w Szczecinie – wyśmienitych potraw, które zachwycą gości i sprawią, że każdy moment będzie niezapomniany.

Wspólnie z naszymi kucharzami możesz stworzyć menu, w którym znajdą się potrawy uwielbiane przez Twoich bliskich. Indywidualnie dobierzemy przystawki, zupy, dania główne, desery, a nawet napoje. Korzystamy tylko z najświeższych składników, aby zapewnić wyjątkowy smak i jakość każdego dania. Nasi pracownicy zadbają o każdy detal cateringu na imprezę, niezależnie od powodu organizowanego przyjęcia. Dostarczamy posiłki zimne i gorące na urodziny, rocznice, jubileusze, komunie, przyjęcia weselne i inne spotkania. Zadzwoń i zarezerwuj dogodny termin. Wszystkie potrawy dojadą na czas.

Catering na urodziny

Chcesz w pełni świętować kolejne urodziny? Zajmij się swoimi gośćmi, a my dostarczymy im niezapomnianych wrażeń pod postacią smacznych i zdrowych dań.

Catering na chrzest

Przygotujemy catering na chrzest dla Ciebie Twoich Gości, abyście mogli w pełni uczestniczyć w pierwszej i jednej z najważniejszych uroczystości Waszego dziecka.

Catering na komunię

Brak czasu na przygotowanie posiłków dla gości? W końcu jesteście rodzicami dziecka, które po raz pierwszy będzie w pełni uczestniczyło we Mszy Świętej. Obsługę zostawcie w dobrych rękach Kama Catering.